KLIDNÁ HLAVA 

Praha

Studio Anjali, Milešovská 7, Praha 3 (kousíček od náměstí Jiřího z Poděbrad)

Sobota 09.11.2019

9:30 -16:30

Zlín

Studio Satyam, Partyzánská 7043, Zlín

Sobota 23.11.2019

9:30 -16:30

SYSTEMATICKÝ CELODENNÍ WORKSHOP ZAMĚŘENÝ NA ZKLIDNĚNÍ TĚKAVÉ MYSLI.

Máte někdy pocit, že se Vám „rozletí“ hlava? Skáčete od jedné činnosti ke druhé, a žádnou vlastně nevyřešíte? Zkoušeli jste někdy meditovat, ale sedět se zavřenýma očima jen pár minut je pro Vás utrpení? Vaše hlava v noci pořád „šrotuje“, i když byste nutně potřebovali spát? Považujete nicnedělání za „ztrátu času“?

Nejste v tom sami, slyším to od spousty svých klientů, a mívala jsem to taky tak! Vím, jak těžké může být odpoutat se od vlivů, které nás denně bombardují, vím jak frustrující dokáže být snaha zklidnit se, ovšem bez kýžených výsledků. 

Jste v dobrých rukou, jsem certifikovaná lektorka meditace a žena 21. století. Zažívám podobné denní výzvy jako vy, ale mám návod, jak na ně!

Cesta ke klidnější mysli vede přes umění efektivně se koncentrovat. No a po jeho zvládnutí se Vám pak mnohem snáze otevře brána k meditačnímu prostoru, kde dokážete pracovat s vlastní vnitřní proměnou, kde zlepšíte duševní i fyzické zdraví, ale i vztahy k sobě a svému okolí. Vězte, že koncentrace a meditace jsou dva docela odlišné stupně na cestě osobního rozvoje, ale obojí se na tomto workshopu naučíte! Proto je workshop celodenní, rozdělený do dvou tématických bloků. Z

Mezi bloky bude prostor pro oběd/občerstvení (ve vlastní režii každého účastníka)

 


DOPOLEDNÍ BLOK:

EFEKTIVNÍ KONCENTRACE - CESTA KE KLIDNĚJŠÍ MYSLI

9:30 -12:00

Co je těkavá mysl z pohledu jógy? Některá překvapivá fakta o jejím vlivu na naše zdraví 

5 velmi účinných, ale jednoduchých dechových a koncentračních technik využívajících různých způsobů, jakými vnímáme a učíme se. Ne každý totiž například dokáže „pozorovat“ svůj dech, což často slýcháme při zklidňování v hodinách jógy. 

Vše si sami bohatě vyzkoušíte a získáte sebevědomí pro úspěšné provádění technik doma či v práci

ODPOLEDNÍ BLOK:

MEDITACE - BRÁNA K  VNITŘNÍ PROMĚNĚ, ZDRAVÍ, LEPŠÍM VZTAHŮM

13:00 -16:30

Meditace pro 21. století - co je to „meditační řád“ a proč je důležitý k dosažení opravdových výsledků

Aktivní praxe 4 meditačních technik, které jsou ideální i pro ty nejneklidnější „šídla“ mezi námi: dynamické meditace využívající vnější pohyb a tok naši vnitřní energie, zvukově zklidňující meditace která má až transformující účinky, či vnitřní meditace všímavosti ideální do práce nebo pro „SOS“ situace

Budete mít prostor pro jakékoli otázky i sdílení dojmů 


Při objednávce prosím uveďte, zda se hlásíte do Prahy nebo Zlína. Děkuji!

Vaše místo na workshopu bude garantováno po úhradě kurzovného. Detaily Vám zašlu na základě objednávky.