VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Nejste spokojení s tím, jak vypadáte? Chce to restart stravovacích návyků? 

Neodkládejte to! Nikdy totiž nebudete připravenější než právě teď!

  • Už jste unavení z věčných pokusů o hubnutí? Které třeba nakonec ani nikam nevedou? 
  • Nebo prostě právě došla trpělivost s tím, co vidíte v zrcadle? 
  • Máte zamotanou hlavu ze všech těch rad, diet, směrů, technik, jak hubnout? 
  • Zajídáte stres jídlem nebo jíte nepravidelně, protože na sebe nemáte čas nebo je vždycky něco "důležitějšího"? 
  • Nevíte co jíst, aby to bylo vyvážené, sytivé, a hlavně aby to chutnalo? A nejenom vám, ale i rodině? 
  • Potřebovali byste "nakopnout" do akce, někoho, kdo vám drží motivaci a rámec? 

CÍTIT SE SKVĚLE VE SVÉM TĚLE JE JEDNODUŠŠÍ NEŽ SI MOŽNÁ MYSLÍTE!

CO VÁM SPOLUPRÁCE SE MNOU PŘINESE

Hubnutí nemusí být tyranie

Pomohu Vám nalézt skutečné příčiny Vašich kil navíc, nastavit správné vzorce stravování a pochopit, jak může být hubnutí přirozená součást Vašeho života.

U kormidla jste Vy

Plán „akce“ individuální pro Vaše potřeby řešíme zásadně společně. Svým klientům nedávám připravené jídelníčky, protože to většinou nefunguje. Naopak je učím osvědčenou metodiku, která je přirozená a jednoduchá. Pak už je klíčová hlavně osobní zodpovědnost a připravenost jednotlivé změny dodržovat.

Pryč s jojo efektem

Naučím Vás, jak můžete svoji stravu a životní styl ovlivňovat dlouhodobě a udržitelně.

Nezávislost je klíčová

Často už v prvním týdnu výživového programu budete schopni sestavit si jídelníček plnohodnotně sami podle toho, co Vám prospěje. Ale především také s ohledem na Vaše stávající rodinné nebo pracovní režimy

Nevážíme, nepočítáme kalorie

Na začátku analyzujeme, ale pak jdou čísla stranou. Jde nám o dlouhodobý pokrok, ne o krátkodobý perfekcionismus

Jídlo je jen část skládanky

Vedle stravy se zaměříme na Váš životní styl. Moji klienti mají přístup ke cvičebním videím pro zpevňování těla, která vycházejí z funkční ale šetrné fyzio-jógy. Často je klíčem k úspěchu také psychická pohoda. Naučím vás techniky k jejímu navození.

VYBERTE SI Z NABÍZENÝCH PROGRAMŮ 

A pokud byste potřebovali poradit, zavolejte mi na 776 738 787 a probereme, co by pro Vás bylo nejvhodnější 🙂

PROGRAM VITALITY
3990 Kč
3 měsíce
1. Před konzultací: Vyplníte 7 dnů Vašeho současného jídelníčku a pošlete mi vstupní dotazník. Obojí detailně zanalyzuji profi softwarem
2. Vstupní konzultace (90 minut): změříme tělo, doporučím priority vhodných změn, odsouhlasíme si jejich přesný plán, společně připravíme teoretický jídelníček tak, aby zapadal do Vašeho denního režimu
3. Kontrolní konzultace online (30 minut): každé cca 3 týdny, kde upravujeme jídelníček, řešíme bariéry pokroku, ladíme další kroky.
4. Whatsapp podpora po celou dobu programu
5. Výstupní konzultace (45 minut): změříme tělo, nastavíme strategie pro trvalé udržení pozitivní změn v budoucnu
BONUS ZDARMA: přístup ke cvičebním videím pro problematické partie těla (střed těla, stehna/hýždě, jógové techniky podporující zrychlení metabolismu)
Objednat
Tento program se hodí pro ty, kteří mají pár kil navíc nebo chtějí zlepšit svou vitalitu změnou životosprávy a životního stylu (např. zvýšit energii, lépe spát, zmírnit následky stresu). Pravidelný kontakt Vás udrží motivované
VITALITY "DUO"
6960 Kč
3 měsíce
1. vhodné pro pár/rodinu
2. ideální v případě specifických individuálních potřeb (např. intolerance/alergie u jednotlivců, práce na směny atd.)
3. program náplní stejný jako VITALITY, analýzy a plány změn jsou ale individuální pro každého z páru
4. tento program velmi pomáhá zařadit změny stravování do režimu celé domácnosti (aby se nevařilo každému zvlášť, aby se pár vzájemně motivoval atd.)
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: tento program nezahrnuje výživu dětí! Dospělí ale jdou svými změnami příkladem a přirozeně se k lepšímu mění stravování i mladších členů domácnosti
JEDNOTLIVÉ KONZULTACE
990 Kč
60 minut
1. Probereme Vaše současné stravovací návyky a životní styl
2. Při analýze těla na bio-impedančním zařízení se dozvíte své tělesné proporce a problematické parametry
3. Doporučím Vám základní změny
Objednat
Osobní schůzka, ideální jako preventivní kontrola, pokud jste již vyčerpali jiný můj program nebo potřebujete poradit s konkrétním problémem.

Všechny programy jsou na základě osobního setkání (vstupní a výstupní konzultace). Do 10km od Klecan (na pravém břehu Vltavy) k vám přijedu domů, nebo se potkáme v mé pracovně v Klecanech. Pro větší vzdálenosti si účtuji k ceně programu ještě cestovné, které Vám budu fakturovat zvlášť. 


BUDETE V DOBRÝCH RUKOU

Ivana Kuňáková

Výživovému poradenství se věnuji od roku 2019, formou privátní praxe s klienty a workshopy zdravého stravování. Neuznávám diety a předepsané jídelníčky dávám opravdu jen v nutných případech. Můj přístup s klienty je spíše zaměřen na rozumnou přirozenost, která je ale opřená o věděcky podložená fakta a studie. A především je pro ně praktická (protože kdo má čas chystat x různých jídel pro sebe a zbytek rodiny)!

Dbám na to, abych klienty naučila přemýšlet o svém jídle tak, aby si ten správný "jídelníček" dokázali vytvořit sami, bez nutnosti slepě následovat další a další rady...

Výživu jsem studovala na Institute of Health Sciences v Dublinu. A kromě ní se už téměř 20 let věnuji józe a poslední roky i funkčnímu zdravotnímu pohybu. V práci s klienty vždy spojuji tyto profese, protože jedna bez druhé je jen poloviční výhra. 

VÍCE O MĚ ZDE


NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A POCHYBNOSTI KLIENTŮ...

Už mám za sebou všechno možné a nic nefungovalo. Co když to dopadne stejně?

A co když se to tentokrát povede? Metodika, se kterou pracuji, není žádná dieta, ale dlouhodobě udržitelný způsob stravování, který je ověřený i vědou. Máte možnost se konečně naučit zdravě jíst, vybírat správné potraviny a hlavně dělat to PŘIROZENĚ! Nemůžete nic ztratit. Záleží jen na vás, zda chcete své stravování vyřešit jednou pro vždy.

Jsou tyto programy jen pro ty, kteří chtějí zhubnout?

Rozhodně ne. Mám klienty, kteří mě oslovili, protože se prostě chtějí stravovat lépe. Tuší nebo ví, kde dělají chyby, ale je pro ně obtížné je změnit. Mám i klienty, kteří mají nejrůznější potravinové intolerance nebo alergie, kteří se z různých důvodů vyhýbají určitým potravinám. A vzhledem k těmto skutečnostem pak tito lidé chtějí pomoc v tom, jak jíst kvalitně, plnohodnotně a sytivě. Pro optimální energii, s úpravou váhy jako třešničkou na dortu.

Budu muset počítat kalorie, cvičit a vzdát se svých oblíbených dobrůtek?

Kalorie s klienty nepočítáme, protože to vůbec není potřeba, a hlavně je to (upřímně) "opruz". Nikdo to dlouho nevydrží! To, jestli budete cvičit záleží na vás. Moji klienti mají přístup ke cvičením na problematické partie, protože tam často úprava stravy nestačí (např. těla typu "hruška" hubnou nahoře a dole to zůstává). Vzdát se dobrůtek je otázka velmi ošemetná. Záleží, co bude v programu vaším cílem. Pokud chcete výrazněji zhubnout, nejdřív se tělo musí "přeprogramovat" a do toho dobrůtky moc nezapadají. Ale jsme lidé, a občasný hřích k lidství patří 🙂

Nechci vyhazovat peníze za nějakou dietu nebo jiné nesmysly

Tak to jste tu správně! Nenabízím ani diety (keto, paleo a podobné jsou prostě z mého pohledu neudržitelné), nebudu vás nutit do přerušovaného půstu. Doporučím vám vhodné doplňky stravy, pokud z vašich informací zjistím, že by to bylo potřeba. Ty doplňky si ale půjdete koupit do lékárny, já nejsem lobbista žádné firmy 🙂

Co když ztratím motivaci?

Ano, to se může stát. Já vám budu držet rámec a akční kroky tak dlouho, jak dlouho je vy budete následovat. Nemůžu a ani nechci vás ale nutit. Osobní zodpovědnost je totiž klíčem k úspěchu. A pokud teď není ten správný čas, protože máte pochybnosti nebo strach, pak nezbývá, než počkat a je to v pořádku.

Co když za 3 měsíce nedosáhnu svého cíle?

Tak to hodně záleží na tom, jak realistický je ten cíl hned od začátku. To si ale řekneme při první konzultaci, probereme co by k takovému cíli bylo potřeba. V průběhu programu se už vy sami rozhodujete, jestli k tomu máte motivaci. Mám klienty, kteří předčili svá očekávání, mám ale i takové, kteří v průběhu rozvolnili, protože změnami získali mnohem víc než jen číslo na váze. Já své klienty vedu tak, aby mě za 3 měsíce nepotřebovali a mohli pokračovat bez problémů sami.

UDĚLEJTE ZÁSADNÍ KROK KE ZDRAVĚJŠÍMU TĚLU A LEPŠÍ LINII