KURZ FYZIO JÓGY V KLECANECH

 

ZÁŘÍ - PROSINEC 2024 

KLIKNĚTE NA OTÁZKY NÍŽE. NAJDETE TAM VŠECHNY DETAILY KE KURZU A CVIČENÍ 

PRO KOHO JE TOTO CVIČENÍ VHODNÉ?

Všechny věkové skupiny, tencí i šiřší, ženy i muži. Cvičení podporuje zlepšení držení těla a prevenci bolestí. Je skvělé i pro ty, kteří už mají chronické obtíže v oblasti zad, krční páteře, kyčelních nebo kolenních kloubů (ne však v akutních bolestivých stádiích)

JAK SE V LEKCÍCH CVIČÍ?

Jedná se o skupinové lekce. Kombinujeme prvky jógy, fyzioterapeutické cviky, dechové vzorce na podporu zvýšení kapacity plic a také pro správné nastavení páteře. Velký důraz dáváme na cviky pro posílení středu těla. Používáme fyzio pomůcky (overbally, masážní ježky, pásky, bločky), které mám a není třeba si kupovat.

JE NUTNÉ MÍT ZKUŠENOST S JÓGOU?

Ne, všechno se naučíte v lekcích. Systém jógu zahrnuje, ale kombinuje další přístupy. Ve skupině cvičí pokročilí s úplnými začátečníky, a o všechny je náležitě postaráno.

CO JE DO LEKCÍ POTŘEBA?

Jen vlastní podložka/jógamatka a pohodlné oblečení.

JDE LEKCE VYUŽÍT I V AKUTNÍCH STAVECH?

NE!! Akutní stavy vaší páteře, kloubů, či svalových skupin, doprovázené bolestí, patří vždy do rukou lékaře nebo fyzioterapeuta!! Pokud dojde v průběhu kurzu k akutnímu stavu, lze se individuálně domluvit na dalším postupu či náhradách.

PROČ JE TOTO UZAVŘENÝ KURZ? A NEMŮŽU TEDY PŘIJÍT JEN NĚKDY?

Kurz je koncipován tak, abych vás naučila zásady správného držení těla a podpořila tím prevenci problémů. Na to si potřebujete cviky zažít, opakovat je, rozširovat je podle svých vlastních možností, být správně navedeni či opraveni. A v jednotlivých lekcích toto prostě není možné.
  • 14 lekcí: září - prosinec 2024
    začínáme 19.9.2024, končíme 19.12.2024
  • Fakturu obdržíte e-mailem po zaplacení níže. Můžete ji nechat proplatit svou pojišťovnou jako příspěvek na pohybovou aktivitu
  • Čtvrtky 18:30 -19:30
    1.patro MŠ Astra Montessori, Dolní Kasárna 766

CO O MÝCH LEKCÍCH ŘÍKAJÍ KLIENTI

Cítím se lépe, mám pevnější tělo. A v lekcích mám jistotu, že cviky dělám správně . Dobrý pocit :-).
Kateřina
Cítím na sobě, že se mi zlepšilo držení těla a už si nějaké pohyby, například vstáváni z postele, dělám automaticky tak jak to má být správně.
Eva
Na lekcích vždycky úplně vypnu. Je to pro mě jemné, uklidňující cvičení, i když jsou tam zařazeny i posilovací cviky. Díky fyzio józe se každý ráno a večer u čištění zubů nebo fénování vlasů stavím do trojbodé opory a nastavuju správně pánev. V lekcích je pro mě příjemným bonusem i hudební podklad. Moooc děkuju
Andrea
Chodím ráda, vyhovují mi pomalé jednotlivé cviky. Mám vždy dobrý pocit, že jsem tak dlouho cvičila. Doma nemám tu trpělivost cvičit vydatně. Je mi příjemný váš projev, i ta podkresová hudba
Daniela
Všimla jsem si, že se častěji rovnám a nechodím tolik s ohnutými rameny
Jana
Už mě nebolí bedra a mám zpevněné břicho. Mě lekce pomáhají moc!
Míla
Po cvičení jsem pohyblivější, uvolněnější, nebolí mě záda
Andrea

BUDETE V DOBRÝCH RUKOU 

Jóga a práce s tělem je moje plnohodnotné zaměstnání už spoustu let. Soustavně se vzdělávám, prošla jsem intenzivním školením jógy pro zdravá záda s rehabilitační lékařkou z FN Motol, inspiruji se systémy DNS (prof. Koláře), vývojové kineziologie, principy Ludmily Mojžíšové a dalšími.

V Klecanech a okolí učím skupinové lekce jógy pro dospělé, ale i děti a teenky. S klienty pracuji i individuálně a pravidelně pořádám jógově zaměřené víkendy.

UDĚLEJTE NĚCO PRO SVÁ ZÁDA... AŤ SE O NĚ MŮŽETE V ŽIVOTĚ OPŘÍT