7-DENNÍ OČISTA TĚLA A MYSLI 

celková jarní očistná párty v pohodlí vašeho domova, online s podporou  

26. ÚNORA - 3. BŘEZNA 2024

PRO VÁS, POKUD:

potřebujete z těla po zimě odplavit nečistoty, nakopnout imunitu, ale udělat to bezpečně a hlavně přirozeně

láká vás jarní detox, ale nechcete jíst nebo pít prazvláštní kombinace 

cítíte myšlenkové a emoční zahlcení a potřebujete si do své mysli nastavit obnovu a svěžest 

nemáte čas nebo peníze odjet někam na "restart" víkend

jste jógovou očistu zkusili už dříve, ale chybí vám motivace do toho jít znovu nebo chcete mít podporu průvodce 

7DENNÍ PROGRAM, KTERÝ VÁS CELKOVĚ JARNĚ NASTARTUJE

systematicky si nakopnete celkovou motivaci jíst a žít zdravěji a povzbudíte svou energii a imunitu, odlehčíte se, pročistíte trávení

V POHODLÍ U VÁS DOMA, ALE S ODBORNÝM VEDENÍM A V ONLINE KOMUNITĚ STEJNĚ SMÝŠLEJÍCÍCH ŽEN

vše online, formou emailů, ZOOM vysílání a možnosti ptát se

JARNÍ RESTART MYSLI POMOCÍ VEDENÝCH SEBEREFLEXNÍCH CVIČENÍ

prozkoumání vlastní energie - jak jí mít víc, jak na sabotéry. Pohled na realitu stravy a životního stylu a jak to zlepšit

BONUS: PŘÍSTUP DO SPOLEČNÉ ONLINE OČISTY TĚLA

jógová tisíce let užívaná metoda, která nestojí nic než trochu přípravy a pár hodin času

NA CO PŘESNĚ SE TEDY MŮŽETE TĚŠIT?

PONDĚLÍ - PÁTEK

ODSTRANĚNÍ MENTÁLNÍHO BALASTU A START OBNOVY

  • každý den vám ode mně přijde email s motivačním příspěvkem a jedním jednoduchým úkolem pro mentální praxi
  • připravenými PDF si projdete ve svém vlastním čase, ale každý den bude jedno PDF
  • Také vás krok za krokem provedu i přípravou na fyzickou sobotní očistu trávení, která má svá daná pravidla. Očisty se pak zúčastnit můžete nebo nemusíte

SOBOTA 

BONUSOVÁ AKTIVITA: FYZICKÁ OČISTA TRÁVENÍ 

  • od 7:30 do cca 10:30 se můžete se mnou oddávat očistě těla metodou LAGHOO SHANKA PRAKSHALANA
  • budu ji vysílat online a vy se prostě můžete přidat 🙂
  • po celý zbytek dne vám, které očistu absolvují, budu také k dispozici na whatsapp, pro případné otázky a podporu

NEDĚLE

METODA 3 PILÍŘE ZDRAVÍ 

v 18:00 se sejdeme u živého vysílání, kde si celý program uzavřeme a kde vám doporučím (a zúčastněným pošlu emailem) svou metodu 3 PILÍŘE ZDRAVÍ

FYZICKÁ OČISTA TRÁVENÍ... BARIÉRY JSOU V NAŠÍ HLAVĚ! 

ČASTÉ OTÁZKY

MUSÍM ABSOLVOVAT CELÝ PROGRAM? CO KDYŽ MI NĚKTERÉ ČÁSTI NEVYHOVUJÍ?

Skvělá otázka! Záměrně jsem program pojala tak, abychom se jarně nastartovaly jak po těle tak i na duši. Pokud se vám tedy nebude chtít jít do sobotní očisty trávení, získáte strašně moc i jen z vedených sebereflexních cvičení. A popravdě, za cenu programu je to fakt "za babku"

NEŠKODÍ SŮL MÉMU ORGANISMU?

Je třeba říct, že pro očistu se používá cca 1,5 lžíce soli. Může se to zdát hodně, ale v Česku solíme za den i víc a tělo si s tím poradí! Protože se v očistě střídá pití vody a cvičení, záměrem je vodou organismus proplachovat, nikoli tu slanou vodu jen pít a vstřebávat. A to je to hlavní, proč se "prosolení" organismu nemusíme bát 🙂

KOLIK ČASU BUDU NA PROGRAM POTŘEBOVAT? JSEM DOST ZANEPRÁZDNĚNÝ ČLOVĚK

Od pondělí do pátku budete ode mně dostávat úkoly emailem a bude jen na vás, jestli se do nich pustíte. Každé sebereflexní cvičení vám zabere maximálně 30 minut (podle toho, jak moc se do něj ponoříte), na sobotní vstup do očistné "párty" online si určitě vyhraďte celé dopoledne a zbytek dne buďte spíš v klidu. Pokud máte děti, dopoledne se jim pravděpodobně nebudete moci věnovat.

CO KDYŽ V PRŮBĚHU PROGRAMU ONEMOCNÍM A NEBUDU SE MOCT ZÚČASTNIT OČISTY TĚLA?

Vůbec nevadí. Informace k samotné očistě trávení dostanete v detailní podobě a budete si tedy moct očistu udělat ve svém vlastní čase. Jen tedy už ne s mojí živou online podporou.

JSOU OMEZENÍ, KVŮLI KTERÝM SE OČISTA TRÁVENÍ NEDOPORUČUJE?

Ano. Žaludeční či dvanácterníkové vředy, těžší trávicí obtíže (bolesti žaludku, střev), žlučové či ledvinové kameny, vysoký krevní tlak, věk do 15 let a těhotenství. V kontraindikacích se uvádí také duševní poruchy. Toto jsou ale všechno stavy celkem logické, vzhledem k povaze očistné metody.

MŮŽU DĚLAT OČISTU TRÁVENÍ V PRŮBĚHU MENSTRUACE?

Očista se dá v pohodě zvládnou i při menstruaci - vzájemně se neovlivňují. Jen je potřeba počítat s tím, že tělo bude více unavené než obvykle. U velmi silné menstruace bych očistu odložila, ale opět spíše kvůli celkové únavě a případným bolestem v podbřišku.

POTŘEBUJU SPECIÁLNÍ SŮL NEBO NEBO DALŠÍ POMŮCKY?

Ne. Já teda používám růžovou himalájskou sůl, ale použít se dá v podstatě jakákoli. A kohoutková voda je taky v pohodě 🙂

CO ŘÍKAJÍ TY, KTERÉ JSEM PROVÁZELA OČISTOU A SEBEROZVOJOVÝMI AKCEMI 

Očistu střev podle metody Šankprakšalana jsem vyzkoušela na jarním očistném víkendu s Ivanou na jaře roku 2022. Vrhla jsem se do toho po hlavě, bez toho, abych abych si zjišťovala co to obnáší a jaké jsou recenze. Jen podotknu, že jsem zdravá, s ničím se neléčí a nemám žádné problémy. Takže nejsem úplný hazardér jak by se mohlo na první pohled zdát. Chtěla jsem vyzkoušet další poznatek z jógové praxe. Odlehčit stravu před očistou není problém, na to jsme my holky zvyklé. Občas piji Vincentku tak nebude problém s pitím slané vody. Problém nebyl, ale je pravda, že Vincentka je daleko lahodnější 🙂 A pak jsem se plně oddala Ivaniným instrukcím a moc nad tím nepřemýšlela. Vypít určené množství slané vlažné vody, ani rychle ani pomalu, a provést cviky v daném pořadí. Toto se opakovalo několikrát za sebou. Po čtvrté sklenici se mi střeva začala čistit... no nikdy bych neřekla kolik toho tam je. V první fázi po očistě přišla euforie a nadšení jak jsem to skvěle zvládla. Potom lehká únava a byla nutná relaxace. Je fajn mít po ruce někoho zkušeného, kdo vás provede a poradí. Ivi díky a ráda znovu zopakuji.
Eva
Tvé akce jsou vždy balzámem na duši. Naučím se mnoho nového, vedle jógy taky obrovský mentální a duševní seberozvoj. To co pro nás děláš má velký smysl, držím ti palce do dalšího působení.
Katka
Ahoj Ivano, já ještě jednou moc děkuju! Dneska jsem měla opravdu třináctého = velmi náročný den, především emočně. A určitě hlavně díky očistnému víkendu jsem to zvládla poměrně dobře. Taky jsem se na základě očisty rozhodla, že se rovnou pustím do své vlastní každoroční "rýžové kúry", prostě mám velkou chuť pokračovat v "odlehčování". A tak jak jsme se s tebou učily koukat se na jídlo jinak, ráno jsem se zkusila koukat "jinak" na tu svou rýži, a světe div se. Chutnala o dost líp, než minulý rok. Takže díky za provázení a obohacení mé praxe o jógovou očistu.
Petra
Moc děkuju za skvělou akci, která byla plná zážitků a uvědomění. Vyplula neuvěřitelná energie, byla laskavá a já se cítím skvěle. Jsem vděčná, že jsem mohla být součástí.
Petra
(z delší recenze na jógový víkend) Jeden celý den jsme věnovali samotné očistě, kterou jsme nikdy předtím nepodstoupila, ale následuji ostatní a jdu do toho. Nedá se to v pár větách popsat, co se děje, ale zvládám to, je mi těžko a tak postupuji pomalu. Nikomu moje pomalé tempo nevadí a já dokončuji očistu jako jedna z posledních. Cítím se absolutně vysílená, takže odpočívám po zbytek dne. Někdy později odpoledne usínám na pokoji a když se probudím, mám dobrou náladu a cítím se plná energie. Zajímavý posun. Určitě je to radost, že jsem to zvládla, ale i něco víc. Cítím, jak to funguje. Očista na mě udělala dojem a chtěla bych ji určitě pod vedením Ivany ještě někdy podstoupit. Součástí programu je i povídání v kruhu, což ještě dál prohlubuje intenzitu zážitku
Klára

S PÉČÍ SE VÁM BUDE VĚNOVAT

 

IVANA KUŇÁKOVÁ

Jóga je už mnoho let mým plnohodnotným zaměstnáním, provedla jsem stovky žen (a mužů) cestou ke spokojenějšímu životu, k návratu k sobě samým. Vedu skupinové i individuální lekce na severu Prahy, jóguji s dětmi i teenkami, a pravidelně pořádám terapeuticky zaměřené jógové víkendy. 

Jógovým očistám se sama věnuji pravidelně 2x ročně. A cítím velký vděk za důvěru, kterou mi klienti dávají, když očistou provázím i je. 

Sama jsem si prošla řadou různých detoxikačních metod, od eliminačních diet, přes několik kompletních 10ti denních hladovek, po průplachy střev. 

Po letech už ale velmi dobře vím, že na zdraví a dostatek energie v těle má obrovský vliv i psychická stránka života. Proto do svých očistných akcí velmi systematicky vkládám i aspekty psychologické a seberozvojové praxe. Protože ta je pak velkým motivátorem k tomu, abychom tělo v očistě dlouhodobě udrželi.   

CHCETE? 

 

odhlehčit po zimě svému trávení? 

nakopnout mysl do svěží energie?

přepnout svůj jídelníček do "lehkého" módu?

NESTIHLI JSTE SE PŘIHLÁSIT? DALŠÍ MOŽNOST PROŽÍT SI TUHLE OČISTNOU PÁRTY BUDE NA PODZIM 2024 🙂

↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓

Nezaujala vás tato akce? Mám jich v kalendáři spoustu, tak zůstaňte v kontaktu a buďte první, kdo se o nich dozví